Хотелот се наоѓа во срцето на Ситониа на 5км. од Никити и 13км. од Неос Мармарас на една од најубавите плажи на Халкидики, Koviou од која е одалечен 250м. ...

17.236 ден.Стандардна соба / Полупансион / 3 лица / 7 дена

Вила Вики - Ханиоти, се наоѓа во мирниот дел на Ханиоти, до супермаркетот Масутис на само 350м од плажа, во непосредна близина на центарот. Вилата има мал и ...

8.060 ден.Стандардна соба / Апартман / 2 лица / 7 дена

Полихроно е убаво туристичко место на полуостровот Халкидики опкружено со бујна вегетација и со долга песочна плажа. Се наоѓа на околу 100 км југоисточно од ...

8.060 ден.Стандардна соба / Апартман / 2 лица / 7 дена

Сивири е туристичко место кое се наоѓа во југозападниот дел на Касандра Полуостров во Халкидики, меѓу Kassandria и Fourka околу 82 км од аеродромот во Солун. ...

4.278 ден.Стандардна соба / Апартман / 3 лица / 7 дена

POTIDEA GOLDEN BEACH - Неа Потидеа, Касандра Хотелот е на неполни 2мин оддалеченост од плажа, односно 100м од плажа. Во склоп на хотелот има лоби бар, основен ...

20.956 ден.Стандардна соба / Се вклучено / 2 лица / 7 дена

КАЛИТЕА е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во кристално чистата вода и белата песок на плажата која скоро секоја година е наградувана со ...

3.038 ден.Стандардна соба / Апартман / 3 лица / 7 дена

КАЛИТЕА е идеално место за патници кои сакаат да уживаат во кристално чистата вода и белата песок на плажата која скоро секоја година е наградувана со ...

3.038 ден.Стандардна соба / Апартман / 3 лица / 7 дена

Неа Флогита е прекрасно место кое лежи на западниот брег на Халкидики, на само 50 км. Од Солун. Богата е со зеленило и има долга и пространа песочна плажа, ...

6.696 ден.Стандардна соба / Апартман / 2 лица / 7 дена

Неа Флогита е прекрасно место кое лежи на западниот брег на Халкидики, на само 50 км. Од Солун. Богата е со зеленило и има долга и пространа песочна плажа, ...

6.696 ден.Стандардна соба / Апартман / 2 лица / 7 дена

Вила КОРФУ е лоцирана во центарот на Неа Флогита, спроти хотел Корфу, и на околу 50 м. од плажата. Располага со четворокреветни и петокреветни апартмани и ...

6.696 ден.Стандардна соба / Апартман / 2 лица / 7 дена

Краток опис на КРФ Со величенствените градби, тврдини и цркви, како и со густата вегетација, кристално чистите и бистри води, преубавите песочни и тивки ...

14.136 ден.Стандардна соба / Апартман / 2 лица / 7 дена

Краток опис на КРФ Со величенствените градби, тврдини и цркви, како и со густата вегетација, кристално чистите и бистри води, преубавите песочни и тивки ...

11.656 ден.Стандардна соба / Апартман / 2 лица / 7 дена

HOTEL CORAL BLUE BEACH 3+* - Геракини Се наоѓа во местото Геракини, на полуостровот Ситонија. оддалечен е 14 км од местото неа Мудања и 65 км од аеродромот ...

20.956 ден.Стандардна соба / Полупансион / 2 лица / 7 дена

Чањ е атрактивно туристичко место кое се наоѓа помеѓу Петровац и Сутоморе. Има прекрасна плажа во должина од 1км, наречена Златна обала, по бојата на песокот. ...

24.800 ден.Стандардна соба / Полупансион / 2 лица / 9 дена

This property has agreed to be part of our Preferred Property programme which groups together properties that stand out thanks to their excellent service and ...

3.000 ден.Поглед на градина / Апартман / 1 лице / 1 ден

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when ...

800 ден.Стандардна соба / Апартман / 1 лице / 1 ден